15/1/2021Wij presenteren u onze nieuwe website

na maanden van sleutelen, hard werken, zwoegen op de teksten en plaatjes, is het dan eindelijk zover!

Met veel trots presenteren wij u onze nieuwe website! Na maanden van hard werken is het dan eindelijk zover, www.wortelboer.nl is vernieuwd! Niet alleen de website zelf, maar ook ons team is het laatste jaar veranderd. Zo hebben wij er inmiddels een nieuwe kracht bij op administratie - Elise Bronswijk -  en is onze verkoopafdeling versterkt door twee enthousiaste jongens, te weten Neal van der Stigchel en Sander Bos. Bij 'ons team' kunt u verdere informatie vinden.  

Al met al hopen wij u een verfrissende nieuwe site te tonen, waarbij u alle informatie die u nodig heeft makkelijk kunt vinden. Mocht dit nu niet het geval zijn, aarzel dan niet om contact met één van ons op te nemen, via info@wortelboer.nl of bel naar: 0104292222. 

Naar overzicht

Vraag een offerte aan

Vul alstublieft onderstaand formulier zo compleet mogelijk in, dan zullen wij u zo snel mogelijk een passend aanbod doen.

actueel Het laatste nieuws

meer nieuws
Afbeelding Wortelboer kleurt oranje! 10114

18/6/2021Wortelboer kleurt oranje!

oranje

Lees verder
Afbeelding Approved testing house 10114

18/5/2021Approved testing house

Met de aanschaf van de merkrechten van de welbekende POOL® ankers...

Lees verder
Afbeelding Even voorstellen! 10114

8/3/2021Even voorstellen!

nieuwe medewerker

Lees verder